Apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej
Dodane przez Ultraadmin dnia Październik 27 2018 23:13:00
Ponieważ w tym roku szkolnym Dzień Edukacji Narodowej przypadał w niedzielę, uroczystość przygotowana została z małym wyprzedzeniem w piątek 12 października.
Pierwszym punktem programu był występ przygotowany przez uczniów klas 701, 702, 704 i 605 przedstawiający uczniów i nauczycieli z przymrużeniem oka. Scenki z życia szkolnego przeplecione zostały piosenkami w wykonaniu szkolnego zespołu wokalnego, m.in. piosenką o dykcji Artura Barcisia oraz piosenką ułożoną z typowych tekstów nauczycieli. Całość spotkała się z żywym przyjęciem widzów.
W drugiej części z niespodzianką wystąpiły nauczycielki nauczania początkowego, poruszając temat ciągle odkładanej rozbudowy naszej szkoły. Ustami „młodego przedsiębiorcy budowlanego” w zabawny sposób przedstawiły naszą obecną sytuację lokalową. Następnie w rytmie znanych melodii tanecznych rozbujały wszystkich zgromadzonych.
W części oficjalnej były życzenia dla wszystkich i nagrody dla wyróżniających się nauczycieli, po czym rozstaliśmy się w tej radosnej atmosferze.
GALERIA