Kwiecień 25 2019 15:48:33
Zespół Szkół nr 20
O szkole
Historia
Dyrekcja
Sekretariat
Bilbioteka
Świetlica
Stołówka
Pomoc medyczna
Pedagog/Psycholog
Nauczyciele
Pracownicy administracji
Sport
Harcerstwo
Dokumenty szkoły
Statut szkoły
PZO w SP-20
Program Wychowawczo-Profilaktyczny
Regulaminy
Organizacja wycieczek
Nabór SP-20 2019/2020
Nabór do SP
Zasady rekrutacji
Obwody
Terminy postępowania
Kryteria rekrutacji
Wnioski
Dla ucznia
PROJEKT ZIT
Plan dzwonków
Podręczniki
Zajęcia dodatkowe
Projekt edukacyjny
Konkursy przedmiotowe
Konkursy
Prawo Szkolne
Telefon zaufania
Egzamin gimnazjalny
Kalendarz roku szkolnego
Rodzice
Dokumenty szkoły
Rada Rodziców
Wpłaty na Radę Rodziców
Licznik
--->>> <<<---
ROK SZKOLNY 2011/2012
Czas wakacji już minął tak więc:
CZAS DO SZKOŁY!!!


Dnia 01 września 2011r. nastąpi uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2011/2012 według ustalonego:



HARMONOGRAMU INAUGURACJI ROKU SZKOLNEGO 2011/2012



PRZYDZIAŁ GABINETÓW W DNIU ROZPOCZĘCIA ROKU SZKOLNEGO:



klasy I-III oraz grupy "0" Szkoły Podstawowej


klasy IV-VI Szkoły Podstawowej


klasy I-III Gimnazjum



Komunikat dla nauczycieli
Dyrektor Zespołu Szkół nr 20 informuje, że sierpniowe posiedzenia rady pedagogicznej odbędą się w terminach:

  • 29 sierpnia o godz. 11.00
  • 30 sierpnia o godz. 11.00

    Konferencje metodyczne udostępnione są na stronie:
    >> WOM-u <<




    Wszyscy nauczyciele mają obowiązek udziału w przedmiotowych konferencjach metodycznych.

  • Zakończenie klas III Gim.

    Dnia 20 czerwca w budynku Miejskiego Centrum Kultury odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2010/2011 dla absolwentów naszej szkoły, a mianowicie III klas gimnazjalnych.

    Częścią artystyczną uroczystości opiekowały się: pani mgr Danuta Pawlicka, pani mgr Izabela Szuniewicz oraz pani mgr Katarzyna Wichowska. Jednym z najważniejszych punktów programu było przemówienie pana dyrektora mgr Jerzego Koziury, następnie zostali wyróżnieni najlepsi z najlepszych:

  • Magda Michalska,
  • Marta Kuciara,
  • Agata Mikołajewicz,
  • Mateusz Fil, którzy otrzymanli odznaki "Najlepszy wśród równych" (najwyższa odznaka w naszej szkole gimnazjalnej) . Następnie prezentowali się laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych:
  • Magda Michalska,
  • Marta Kuciara,
  • Agata Mikołajewicz,
  • Dawid Wożniak,
  • Kacper Jermak,
  • Agata Jankowska,
  • Mateusz Fil. Wyróżnieni zostali również uczniowie z Samorządu Uczniowskiego Olaf Urbaniak, Paulina Jackiewicz, Magdalena Botko, Agata Jankowska, Ewelina Wałcerz, Aleksandra Sałapata, Martyna Płotnicka, Ewelina Gluza, Emanuela Kardasz, Angelika Wasik, Dominika Kaczmarek, Paulina Kaczmarczyk, Iza Gałązka, Martyna Norkiewicz, Johny Oraczewski.
    Uroczystość trwała do późnych godzin wieczornych. Kolejne nagrody otrzymali uczniowie, którzy rozsławiali szkołę na arenach sportowych, uczniowie zaangażowani w sekcję informatyczną i uczniowie ze Szkolnego Koła PCK. Ostatnią nagrodę-nagrodę specjalną za uświetnianie imprez artystycznych dostała Magda Michalska. Na sam koniec zostały rozdane świadectwa i przekazany młodszym uczniom sztandar szkoły.

    Zdjęcia z zakończenia klas III Gim można pobrać >>TU<<

  • Bal klas 6

    Dnia 20.06.2011 o godz. 1600 w segmencie "C" odbył się bal klas 6. W balu uczestniczyli wszyscy uczniowie klas 6 zaproszeni nauczyciele oraz dyrekcja szkoły. Zabawa była bardzo udana, a relację zdjęciową

    można pobrać w dziale Download lub >>TU<<

    UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2010/2011
    !!! UWAGA !!! W związku z awarią w Hali Sportowej ZS nr 20 w Gorzowie zmianom ulega harmonogram zakończenia roku szkolnego.

    UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2010/2011

    22.06.2011 (ŚRODA)

  • 8.00 - klasy III SP - wręczenie nagród książkowych i świadectw w wyznaczonych gabinetach

    - Klasy III Gim. - rozdanie świadectw w wyznaczonych na zebrania gabinetach

  • 9.00 Klasy I-II SP – spotkania w gabinetach

  • 10.00 Klasy I-II Gim. - spotkania w gabinetach wyznaczonych na zebrania

  • 11.00 klasy IV-V SP- spotkania w gabinetach wyznaczonych na zebrania

  • 12.00 klasy VI SP – salka gimnastyczna edukacji wczesnoszkolnej i przejście do wyznaczonych gabinetów.

  • KIERMASZ KSIĄŻEK I PODRĘCZNIKÓW W DNIU 20.06.2011R

    KIERMASZ KSIĄŻEK I PODRĘCZNIKÓW W DNIU 20.06.2011R.

    20.06.2011r. (poniedziałek)

    KIERMASZ KSIĄŻEK:

  • KLASY I-III SP Godz. 9.00 – kiermasz przyborów, książek i podręczników
  • KLASY IV SP Godz. 9.00 – parter segment B
  • KLASY V SP Godz. 9.30 – parter segment A
  • KLASY VI SP Godz. 10.00 – parter segment C

    GIMNAZJUM

    KLASY I G Godz.10.30 – parter segment A
    KLASY II G Godz.11.00 – parter segment C
    KLASY III G Godz.11.30 – segment D (przy stołówce)
    Za przygotowanie i porządek kiermaszu odpowiedzialni są wychowawcy (wyniesienie stolików i krzeseł).
    Nie sprzedajemy podręczników w Holu Głównym!!!

    Nauczyciele zobowiązani są do przebywania w szkole w godz. 9.00-12.00

    Dnia 21.06.2001 w godz. 9.00 – 12.00 wychowawcy spotykają się z klasami w celu uporządkowania gabinetów, gazetek ściennych (również na korytarzach), zabezpieczenia sprzętu RTV. Nauczyciele bez wychowawstw przebywają w szkole w tym samych godzinach.

  • Plastyka

    Przemysław Kamelski kl. 401sp zdobył wyróżnienie honorowe w Ogólnopolskim konkursie plastycznym pt. "Mężczyzna w szarości", Rawicz 2011.

    Praca plastyczna Przemka została umieszczona na wystawie.

    dni otwarte

    Dzisiaj (07.06.) o godzinie 1630 odbędą się dni otwarte.

    Awans do Mistrzostw Polski.

    15 maja 2011r. w Świebodzinie i Zielonej Górze rozegrane zostały ostatnie mecze ligi wojewódzkiej w piłce ręcznej chłopców.

    Gorzowska drużyna AZS AWF , w której grają chłopcy SP20 z klas VI , po wygranym meczu z zespołem "Szczypiorniak" Zielona Góra , w ostatecznej klasyfikacji zajęła I m-ce. Tym samym po siedmiu rozegranych turniejach ligowych, jako zwycięzcy ligi awansowała do Mistrzostw Polski!

    Skład drużyny :

    Lisowski Dawid
    Litwinów Kacper
    Litwinów Kornel
    Krzyżanowski Mikołaj
    Urbański Mateusz
    Chruszczyk Patryk
    Nowosielski Paweł
    Bylina Tomasz
    Frątczak Bartosz
    Waszak Jeremiasz
    Mastalerz Krystian
    Opiekunowie: mgr Dariusz Molski, mgr Ewa Gałat

    GRATULACJE !

    Awans do Mistrzostw Polski

    Dnia 26 maja w hali ZS-20 odbył się finał wojewódzki Lubuskiej Olimpiady Młodzieży Szkół Podstawowych w piłce ręcznej chłopców.

    Zespół SP-20 w składzie:

    Mastalarz K.
    Lisowski D.
    Litwinów K.
    Krzyżanowski M.
    Bylina T.
    FrąTczak B.
    Nowosielski P.
    Urbański M.
    Waszak J.
    Kimon O.

    Po rywalizacji z zespołami SP-7 Świebodzin oraz SP-3 Nowa Sól wywalczył I miejsce i złoty medal. Wyniki:

    I m-ce SP-20 Gorzów Wlkp.
    II m-ce SP-7 Świebodzin
    III m-ce SP Sulechów
    IV m-ce SP-3 Nowa Sól
    Zespołowi i opiekunom gratulujemy!

    dni otwarte

    Przypominamy rodzicom i uczniom, że w dniu dzisiejszym (09.05) o godz. 1630 odbędą się dni otwarte dla klas szkoły podstawowej. Na dniach otwartych zostaną przedstawione wstępne oceny końcowe.

    Klasy gimnazjalne natomiast mają przewidziane dni otwarte na dzień jutrzejszy (10.05) także na godz. 1630

    Elektroniczny Dziennik
    BIP
    XXX-LECIE SZKOŁY
    OBCHODY
    MEDIA O NAS
    FOTOGALERIA
    Przyjaciele Szkoły


































    Certyfikaty














    Logowanie
    Nazwa użytkownika

    Hasło



    Nie możesz się zalogować?
    Poproś o nowe hasło
    Wygenerowano w sekund: 0.08 1,349,453 Unikalnych wizyt